Wołomin zna angielski na poziomie B1!

20 listopada o godzinie 11:00 kilka tysięcy Polaków w około 60 miastach po raz czwarty wzięło udział w ogólnopolskim Wielkim Teście Języka Angielskiego. Wśród tych miast po raz pierwszy znalazł się Wołomin. Organizatorem lokalnym była szkoła języków obcych Ad Astra, a wydarzenie zostało objęte honorowym patronatem Burmistrza Wołomina.

 

95 mieszkańców naszego miasta przystąpiło do pisania testów z języka angielskiego, aby pokazać, że Wołomin zna angielski. Testy zostały przygotowane dla trzech grup wiekowych. Najmłodsi uczestnicy mieli 8 lat, aczkolwiek dużą część stanowiła młodzież i osoby dorosłe. Na zakończenie, osobom które udzieliły odpowiedzi na pytanie konkursowe, zostały wręczone atrakcyjne nagrody, m.in. kurs językowy, tablety, słowniki, karnety na fitness i siłownię oraz zestawy podarunkowe.


Mieszkańcy naszego miasta udowodnili, że znają język angielski i to na wysokim poziomie – B1. Jest to bardzo dobry wynik, który jednak pozostawia pole do poprawy. Liczymy, że w przyszłym roku uda nam się uzyskać jeszcze większy sukces.