top of page

O NAS

Ad Astra po łacinie oznacza "do gwiazd". Zakładając w 2002 roku szkołę o tej nazwie myśleliśmy, że to my będziemy pomagać Wam osiągać cele i realizować marzenia. Dzisiaj już wiemy, że my również sięgamy gwiazd razem z Wami.

 

Obecnie jesteśmy jedną z większych placówek językowych w Wołominie. Naszym priorytetem jest zadowolenie każdego słuchacza oraz maksymalna skuteczność nauki. W naszej pracy zwracamy szczególną uwagę na potrzeby i postępy słuchaczy, wyposażając ich w niezbędne narzędzia, aby stać się kompetentnymi użytkownikami języka obcego.

 

W ciągu przeszło 20 lat tak wielu słuchaczy osiągnęło z nami swoje cele i marzenia... Począwszy od maluchów, które często z nami zaczynają przygodę z nauką języka - poznają nowe słownictwo, ale przede wszystkim nowy świat, świetnie się bawią, rozwijają nie tylko pod kątem językowym, ale społecznym i emocjonalnym. Następnie nastolatkowie, którzy z naszą pomocą zdają ważne egzaminy, poprawiają rozumienie języka, zaczynają mówić, że "angielski jest spoko", choć wcześniej budził w nich negatywne emocje. Dorosłych absolwentów widzimy jak studiują lub pracują za granicą, podróżują po świecie, spotykamy ich na rozmowach kwalifikacyjnych, kiedy chcą dołączyć do zespołu naszych lektorów... i widzimy, że WARTO. Warto dzielić się z Wami wiedzą, warto zarażać Was miłością do innych języków, krajów i kultur. Warto Was motywować do pracy. Bo Wasze sukcesy to nasza ogromna duma!

 

Jeśli Ty też chcesz osiągnąć z nami swój sukces - mniejszy lub większy - zapraszamy do kontaktu!

Professor & Students

CO NAS WYRÓŻNIA?

PONAD 20 LAT DOŚWIADCZENIA

Zdaj się na nasze wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu kursów językowych. Sprawdzone na przestrzeni lat metody w połączeniu z nowoczesnym podejściem do nauczania języków obcych to gwarancja sukcesu.

INDYWIDUALNE PODEJŚCIE

Kameralne grupy (max. 8 osób) dobrane pod względem wieku i poziomu zaawansowania słuchaczy umożliwiają prowadzenie zajęć z uwzględnieniem potrzeb każdego z nich. Podręczniki, metody i formy pracy, pomoce dydaktyczne, materiały dodatkowe są dostosowane do potrzeb i możliwości danej grupy wiekowej. 

NAJLEPSZA KADRA LEKTORSKA

Starannie dobrana kadra lektorów to absolwenci studiów filologicznych lub lingwistycznych z przygotowaniem pedagogicznym - metodyczne. Z pasją dzielą się swoją wiedzą ze słuchaczami, dzięki czemu ich zajęcia są angażujące i motywujące.

BOGATA OFERTA

Nasza aktualna oferta kursów językowych to odpowiedź na potrzeby słuchaczy, którzy mówią nam o swoich celach i wymaganiach. Z chęcią zaproponujemy Ci kurs, który spełni Twoje oczekiwania. 

EVENTY I PÓŁKOLONIE

Oprócz kursów z przyjemnością organizujemy eventy związane z kulturą innych krajów, warsztaty plastyczne i kulinarne, projekcje filmowe.

W okresie wakacji i ferii zimowych oferujemy Wam półkolonie i intensywne kursy językowe.

 

bottom of page