Nasza kadra

Nasz szkoła to nie mury, a przede wszystkim ludzie, którzy ją współtworzą. Starannie dobieramy kadrę lektorską, tak, aby nauka była dla słuchaczy przyjemnością, a kurs przyniósł zamierzone efekty. Pracownicy administracyjni dbają o kompleksową obsługę sekretariatu i nadzorują funkcjonowanie całej szkoły.

 

Poniżej przedstawiamy ich osoby.

277256453_864859681078970_3476835760434704233_n.jpg
Magdalena Kamieńska

Mam na imię Magdalena Kamieńska jestem absolwentką Organizacji i Zarządzania w Oświacie w Wyższej Szkole Handlu i Prawa w Warszawie. Ze szkołą Ad Astra jestem związana od początku jej istnienia. Obecnie pełnię funkcję dyrektora do  spraw organizacyjno-administracyjnych. Na co dzień nadzoruję funkcjonowanie szkoły i przebieg kursów językowych. Posiadam kurs  kierownika i wychowawcy obozów i wycieczek szkolnych. Dzięki moim kwalifikacjom wielokrotnie organizowałam letnie obozy językowe dla dzieci i młodzieży. Prywatnie jestem mamą dwóch chłopców. W wolnym czasie lubię podróżować, jeździć na nartach oraz czytać książki :)

20211015_132031459 (1)2.jpg
Róża Porucznik

Nazywam się Róża Porucznik, jestem lektorem języka angielskiego, menadżerem i metodykiem szkolnym. Ze szkołą Ad Astra jestem związana od 2011 roku. 

Ukończyłam studia magisterskie na kierunku filologia angielska ze specjalizacją nauczycielską. Posiadam doświadczenie w nauczaniu wszystkich grup wiekowych, jednak najchętniej prowadzę zajęcia dla maluszków już od 3 roku życia, ponieważ są szczere, pełne energii i ciekawe świata. Podczas moich zajęć nie siedzimy w miejscu, staram się, aby zajęcia były dynamiczne i ciekawe, lecz przede wszystkim efektywne. Dbam o pozytywną atmosferę w grupie, motywuję i dopinguję w osiąganiu kolejnych celów językowych. 

 

Poza nauczaniem organizuję eventy, dodatkowe zajęcia, wspieram pracę lektorów oraz nadzoruję przebieg kursów.

 

Obecnie swój czas dzielę między pracę w Ad Astra oraz bycie mamą. Najchętniej spędzam aktywnie czas i pokazuję moim córeczkom otaczający nas świat. Wolne wieczory spędzam często z pistoletem... kleju na gorąco(!) i tworzę, zazwyczaj materiały DIY dla moich dzieci 😉 

277343815_1447892505666841_7848639940684644678_n.jpg
Magdalena Winiecka

Mam na imię Magdalena Winiecka i jestem lektorem najdłużej pracującym w szkole Ad Astra. Ukończyłam Akademię Pedagogiki Specjalnej w Warszawie oraz Wyższą Szkołę Języków Obcych w Poznaniu. W Ad Astra uczę najmłodszych słuchaczy. Uwielbiam swoją pracę i uczniów, wspólne gry, zabawy, tańce i śpiewanie. Prywatnie uwielbiam podróże, gotowanie i uprawianie sportów.

IMG-20200919-WA0000_edited.jpg
Anna świniarska 

Z wykształcenia filolog, absolwentka Uniwersytetu Warszawskiego, posiadam certyfikat Cambridge Proficiency in English - grade A. Jestem nauczycielem dyplomowanym, od 19 lat pracuję jako lektor, tłumacz i metodyk języka angielskiego. Moją pasją jest podróżowanie, snurkowanie oraz czytanie kryminałów.

Uwielbiam pracować metodą stacji dydaktycznych oraz przygotowywać escape roomy, zarówno tradycyjne, jak i cyfrowe. Stale doskonalę swój warsztat jako lektor i metodyk. Projektuję
i realizuję własne pomoce dydaktyczne, które mają na celu ułatwienie i uprzyjemnienie procesu dydaktycznego. Pozytywne nastawienie i wykorzystanie urozmaiconych pomocy dydaktycznych ubarwiają moje lekcje zarówno online, jak i offline.

Moi uczniowie osiągają wysokie wyniki egzaminów polskich oraz międzynarodowych, wielu
z nich studiuje obecnie za granicą.

 

kasia w_edited.jpg
Katarzyna Wołowska

Jestem absolwentką Instytutu Anglistyki Uniwersytetu Warszawskiego. Od blisko 10 lat pracuję jako nauczyciel języka angielskiego zarówno w publicznych, jak i prywatnych szkołach. Mam przyjemność pracować z uczniami w różnym wieku, a także o różnych potrzebach i stopniach zaawansowania. Posiadam doświadczenie w pracy z dziećmi w wieku wczesnoszkolnym, szkolnym, młodzieżą, a także osobami dorosłymi. Prowadzę kursy przygotowujące do egzaminów oraz kursy konwersacyjne. W pracy cenię sobie profesjonalizm, przyjazną atmosferę oraz podejście komunikacyjne w nauce języka.

magda s_edited.jpg
Magdalena Sapierzyńska

Swoje wykształcenie zdobywałam najpierw w Nauczycielskim Kolegium Języków Obcych w Ciechanowie, pod opieką naukowo-dydaktyczną Filologii angielskiej Uniwersytetu Warszawskiego, a następnie na studiach magisterskich Uniwersytetu Warszawskiego na wydziale Pedagogiki (na kierunku Pedagogika Przedszkolna i Wczesnoszkolna). Jednak zamiłowanie do roli pedagoga i zainteresowanie psychologią kiełkowało we mnie od wczesnych lat dziecięcych, aż rozwinęło się do głównego nurtu zainteresowań obecnie. Jestem więc jedną z tych szczęśliwych osób, które w życiu zawodowym realizują swoje pasje.

 

W pracy nauczyciela najważniejsza jest dla mnie współpraca z uczniem oparta na porozumieniu, stąd tak istotnym jej elementem jest budowanie relacji pełnej szacunku i otwartości, co tworzy korzystne podłoże pod zdobywanie wiedzy i poszerzanie umiejętności językowych. I tak jak różne są osobowości każdego kursanta, tak i sposób prowadzenia zajęć, dobór materiałów i nacisk na różne aspekty językowe staram się indywidualizować w oparciu o potrzeby i oczekiwania uczniów. Czerpię przy tym ze współczesnych koncepcji pedagogicznych, sprawdzonych założeń metodologicznych i nowoczesnych technologii, tak, by przebieg kursu był możliwie jak najbardziej interesujący i efektywny. 

kasia d_edited.jpg
Katarzyna Dera

Nazywam się Katarzyna Dera i jestem absolwentką filologii angielskiej na Uniwersytecie w Białymstoku. Od 2013 roku zajmuję się nauczaniem języka angielskiego dzieci, młodzieży i dorosłych. Aby poszerzać swoją wiedzę językową wiele razy spędzałam wakacje w USA. Po skończeniu studiów wyjechałam tam na dłuższy czas, dzięki czemu mogłam lepiej poznać kulturę tego kraju. Od 2019 roku jestem jednym z lektorów w szkole językowej Ad Astra. Bardzo lubię moją pracę i gdy widzę efekty w nauce i zadowolenie na twarzach moich uczniów daje mi to ogromną satysfakcję. Uwielbiam żeglarstwo i podróże, pływając m.in. po morzu Bałtyckim mogłam te dwie pasje łączyć. Prywatnie jestem mamą i żoną i spędzanie czasu z moją rodziną jest tym, co najbardziej lubię robić.

20210906_132102.jpg
Małgorzata Zahn

Jestem lektorem języka angielskiego z ponad 15-letnim doświadczeniem. Praktyczną znajomość języka angielskiego zdobyłam podczas dwuletniego pobytu w Stanach Zjednoczonych, gdzie uczęszczałam do szkoły średniej. Następnie naukę kontynuowałam na Uniwersytecie Warszawskim. W wolnym czasie lubię pracę w ogrodzie oraz czytać książki, oczywiście w języku angielskim.

IMG_20210224_125902.jpg
Emilia Bińczak

Jestem absolwentką iberystyki i filologii hiszpańskiej na Uniwersytecie Warszawskim. Mam pięcioletnie doświadczenie w nauczaniu języka hiszpańskiego i sprawia mi to dużo frajdy, więc jeżeli jesteś przedszkolakiem, dzieckiem w wieku szkolnym, nastolatkiem, czy osobą dorosłą, serdecznie zapraszam Cię na zajęcia w Ad Astra.

Poza miłością do języka hiszpańskiego, fascynują mnie również inne języki obce, takie jak język portugalski, koreański i japoński. Uwielbiam także poznawać kulturę innych krajów oraz próbować potraw kuchni świata.

karolina kalisiak.jpg
Karolina Kalisiak

Ciao! Mi chiamo Karolina Kalisiak. 

Swoją przygodę z językiem włoskim zaczęłam w LO, gdzie brałam udział w międzynarodowych wymianach studentów. Mieszkając u włoskich rodzin w południowej, środkowej i północnej części Półwyspu Apenińskiego, a także na Sycylii, szlifowałam język, ale także poznawałam życie codzienne i bogatą kulturę Włoch. 

Języka włoskiego uczę od 10 lat, na wszystkich poziomach, zarówno dzieci, młodzież, jak i dorosłych.

Prywatnie jestem mamą 3 dziewczynek. Uwielbiam podróże, ogrodnictwo, sport i włoskie lody 😉 Jestem instruktorem narciarstwa i pilotem wycieczek, jeśli więc nie ma mnie w Ad Astra, znaczy, że szkolę przyszłych narciarzy we włoskich Alpach 😉 

zdjęcie.jpg
Sylwia Strucińska

Nauczyciel i lektor z zamiłowania. Ukończyłam filologię niemiecką na Wydziale Lingwistyki Stosowanej na Uniwersytecie Warszawskim o specjalności nauczycielsko-tłumaczeniowej. Brałam udział w kursach językowych w Berlinie oraz licznych szkoleniach i konferencjach na temat nauczania języków obcych w szkole. W stosunku do uczniów jestem osobą otwartą, cierpliwą i chętną do pomocy. Na zajęciach kładę duży nacisk na komunikację i praktyczne używanie języka. Wykorzystuje liczne ćwiczenia i materiały dydaktyczne, także o charakterze zabawowym. Najchętniej uczę dzieci, młodzież i dorosłych, którzy chcą zacząć przygodę z językiem niemieckim.

95811634_171650104123565_615715507848347648_n (2).jpg
Marta Dowalla

Studiuję filologię angielską ze specjalizacją nauczycielską. Uwielbiam pracować z maluchami - uczą mnie radości w każdej sytuacji i wdzięczności za najmniejsze rzeczy. Bardzo lubię także pracę z nastolatkami, to wymagający uczniowie, przy których można się dużo nauczyć. Nauka języków obcych to dla mnie odkrywanie nowych horyzontów i pokonywanie swoich barier, z wielką radością patrzę, jak moi uczniowie robią postępy - te duże i te najmniejsze. Oprócz języków obcych, moją wielką pasją jest muzyka, którą staram się wplatać jak najczęściej w nasze zajęcia. 

profile image.jpg
1620658_715834741783367_1138980844_n.jpg
Andrzej Smoliło

Wierzę, że nauczanie jest powołaniem które wymaga zaangażowania w rozwijaniu jak najlepszych umiejętności i zdolności uczniów, dzielenie się informacjami i przygotowywanie ich do podróży przez życie, aby móc korzystać z umiejętności i wiedzy, którą nabyli. Mam duże doświadczenie w nauczaniu na wszystkich poziomach, i zdobyłem wiele umiejętności i kwalifikacji na różnych stanowiskach, od służby cywilnej po publiczne i prywatne szkoły językowe.

Mam nadzieję, że dzięki zdobytemu przez lata doświadczeniu zawodowemu, będę mógł dzielić się niezbędnymi umiejętności, wydobyć I pielęgnować istniejące zdolności, aby uczniowie mogli stosować je na co dzień i w późniejszym życiu.

Mając okazję uczyć studentów z różnych środowisk - począwszy od nauczania studentów azjatyckich, głównie z Chin i Japonii, przygotowujących się do studiów akademickich w Australii, po nauczanie polskich studentów i uczniów w różnym wieku - uzyskałem wgląd, w sposób myślenia i motywacje różnych uczniów, co pozwoliło mi dostosować technikę nauczania do ich potrzeb i oczekiwań. Uczyłem biznesowego języka angielskiego oraz przygotowywałem studentów do egzaminów. Moje wykształcenie, doświadczenie i umiejętności, przygotowały mnie do wniesienia trwałego wkładu w rozwój moich uczniów I realizacji ich celów i ambicji.

 

Weronika Hofman

Ukończyłam studia magisterskie na kierunku romańsko-germańskie języki i literatura na Lwowskim Uniwersytecie Państwowym im. I. Franki. Obecnie pracuję jako lektor języka francuskiego i rosyjskiego. Najchętniej uczę osoby ambitne i zmotywowane do nauki. Podczas moich lekcji zarażam moich uczniów swoją pasją do języków. Kocham podróże i zwierzęta, a w szczególności koty.

Zapraszam do mnie na lekcje języka francuskiego i rosyjskiego!

poszukam inne.jpg
Karolina Olszak 

Nazywam się Karolina Olszak. W Ad Astra często można mnie spotkać w sekretariacie szkoły. Mam możliwość dzielić się swoim uśmiechem i dobrą radą z całą społecznością Ad Astra. Lubię angażować się w pracę oraz nowe wyzwania. Zawsze chętnie służę pomocą!

Na co dzień aktywnie spędzam czas razem z moimi przyjaciółmi. Uwielbiam grę na gitarze, wszelkiego rodzaju smaczne pierożki oraz podróże te małe i duże.

INTENSYWNE KURSY WAKACYJNE

Z JĘZYKA ANGIELSKIEGO LUB HISZPAŃSKIEGO

Chcesz wykorzystać swój wolny czas na naukę języka od podstaw lub podszlifowanie swoich umiejętności? Zapraszamy na intensywne kursy prowadzone w okresie wakacji.

Zajęcia 5 razy w tygodniu po 120 minut

Do wyboru 2 terminy, 2 języki i 2 poziomy zaawansowania.

I TERMIN - 4-8 lipca

II TERMIN - 1-5 sierpnia

Język angielski lub hiszpański. Poziomy - podstawowy lub średnio-zaawansowany. Praktyczna nauka języka i nacisk na komunikację.

Cennik:

  • Grupa 7-8 osobowa - 270 zł

  • Grupa 5-6 osobowa - 310 zł

  • Grupa 4 osobowa - 360 zł

  • Grupa 3 osobowa - 420 zł

Zapisy i informacje pod numerem tel. 504661319

Zapraszamy!

Przyjdź do Ad Astra i poznaj nas osobiście!