top of page
Klasa przedszkolna

JĘZYK ANGIELSKI DLA PRZEDSZKOLAKÓW

Zajęcia dla 3-5 latków odbywają się 2 razy w tygodniu po 45 minut.
Na każdych zajęciach angażujemy małych uczniów do aktywnego u
czestnictwa, wspieramy ich motywację oraz autonomię w procesie uczenia się. Podczas lekcji dzieci poznają nowe słowa oraz zwroty i uczą się używać ich w kontekście. Dzięki temu, że dużo się ruszamy, śpiewamy, tańczymy, wykonujemy projekty, odgrywamy role, wykorzystujemy realne przedmioty, a nawet gotujemy - nauka jest zabawą i przyjemnością.
Wspieramy nie tylko ich rozwój językowy, ale i poznawczy, a także poszerzamy wiedzę o otaczającym nas świecie.

JĘZYK ANGIELSKI DLA UCZNIÓW KLAS 0-3 SZKOŁY PODSTAWOWEJ

Zajęcia dla 6-9 latków odbywają się 2 razy w tygodniu po 60 minut.
Podczas zajęć wspieramy motywację słuchaczy oraz ich autonomię w procesie uczenia się. Dzieci poznają nowe słowa oraz zwroty i uczą się używać ich w kontekście. Wykonujemy plakaty, lapbook'i, przyswajamy nowe słownictwo podczas licznych gier i zabaw - leksykalnych, ruchowych, interaktywnych.
Na tym etapie edukacyjnym wprowadzamy oraz doskonalimy naukę pisania i czytania w języku angielskim.

Dzieci w szkole
Students Taking Exams

ANGIELSKI DLA UCZNIÓW KLAS 4-8 SZKOŁY PODSTAWOWEJ

Zajęcia dla 10-14 latków odbywają się 2 razy w tygodniu po 60 lub 90 minut. Na tym etapie edukacyjnym kładziemy większy nacisk na rozwijanie kompetencji językowych - mówienie, czytanie, słuchanie, pisanie, oraz naukę struktur gramatycznych i zagadnień leksykalnych. Zajęcia wzbogacane są o materiały autentyczne, gry interaktywne, escape room'y, quizy, krótkie filmy czy piosenki. Ósmoklasiści przygotowują się do egzaminu bazując na repetytorium rozszerzanym o dodatkowe materiały przygotowane przez lektora, ćwiczenie technik egzaminacyjnych czy rozwiązywanie próbnych arkuszy.

ANGIELSKI DLA MŁODZIEŻY LICEALNEJ I DOROSŁYCH

Zajęcia dla młodzieży 14+ i osób dorosłych odbywają się 2 razy w tygodniu po 60 lub 90 minut.
Zajęcia prowadzone są w oparciu o podręcznik English File wydawnictwa Oxford. Jest to kurs skoncentrowany na rozwijaniu umiejętności mówienia. Przejrzyście prezentowane zagadnienia gramatyczne i leksykalne dają świetną bazę do tworzenia wypowiedzi ustnych, a ciekawe teksty i różnorodna tematyka zachęcają do dyskusji.

Oferujemy zajęcia na 7 poziomach:

- Beginner

- Elementary

- Pre-intermediate

- Intermediate

- Intermediate Plus

- Upper Intermediate

- Advanced

- Advanced Plus

Professor & Students
Teacher and Pupil

ZAJĘCIA INDYWIDUALNE LUB DWUOSOBOWE

Zajęcia indywidualne to propozycja dla każdej grupy wiekowej. Jest to kurs szyty na miarę i odpowiadający potrzebom danego kursanta. Oferujemy zajęcia z języka ogólnego, biznesowego, specjalistycznego lub kursy konwersacyjne, prowadzone przez lektora polskiego lub native speaker'a (język angielski i hiszpański).

HISZPAŃSKI

Zajęcia odbywają się raz w tygodniu po 60 lub 90 minut, z możliwością zwiększenia częstotliwości zajęć.
Język hiszpański to drugi najczęściej używany język na świecie, z liczbą ponad 570 milionów użytkowników. Nic więc dziwnego, że popularność tych kursów jest coraz większa, bo niewątpliwie nauka hiszpańskiego otwiera dużo możliwości. Poza tym, język hiszpański jest bardzo melodyjny, a kultura iberyjska niezwykle ciekawa. To wszystko sprawia, że obecnie hiszpański jest numerem 2. na liście najchętniej wybieranych kursów językowych w naszej szkole.

Zajęcia prowadzone są przez native speaker'a lub polską lektorkę. 

NIEMIECKI

Zajęcia odbywają się raz w tygodniu po 60 lub 90 minut,

z możliwością zwiększenia częstotliwości zajęć.

Język niemiecki to najczęściej drugi język obcy nauczany

w szkołach państwowych oraz język używany przez wielu pracowników w ich kontaktach z klientami zagranicznymi. To dlatego kursy niemieckiego wybierają nie tylko dzieci, ale też osoby dorosłe.

FRANCUSKI

Zajęcia odbywają się raz w tygodniu po 60 lub 90 minut,

z możliwością zwiększenia częstotliwości zajęć.

Język francuski nazywany jest "językiem miłości" ze względu na swoją intonację oraz romantyczny akcent. Wbrew ogólnemu przekonaniu, opanowanie tego języka nie musi być trudne.

Jest to także  język ojczysty dla wielu wybitnych ludzi z dziedziny kultury czy sztuki oraz świata mody i sportu.

Posługuje się nim ponad 200 mln ludzi na 5 kontynentach.

Na rynku pracy znajomość języka francuskiego jest obecnie bardzo pożądana.

Projekt bez tytułu (2)_edited.jpg

WŁOSKI

Zajęcia odbywają się raz w tygodniu po 60 lub 90 minut, z możliwością zwiększenia częstotliwości zajęć. Gotowanie jest Twoją pasją? Znajomość języka włoskiego pozwoli odkryć Ci oryginalne przepisy tej wspaniałej kuchni. Marzysz o podróży do Wiecznego Miasta i chcesz odkryć je z perspektywy tamtejszej społeczności? Znajomość języka włoskiego otworzy przed Tobą możliwość poznania słonecznej Italii z zupełnie innej strony.Dla dzieci nauka tego języka będzie czystą przyjemnością, gdyż jest to język dość łatwy do nauki przez Polaków. ​

ROSYJSKI

Zajęcia odbywają się raz w tygodniu po 60 lub 90 minut,

z możliwością zwiększenia częstotliwości zajęć.

Dobra znajomość języka rosyjskiego to pożądana, choć rzadko spotykana umiejętność na rynku pracy. 

Ponadto język ten otwiera drogę do porozumienia nie tylko z mieszkańcami Rosji, ale także Ukrainy, Białorusi, Litwy, a nawet Azji Środkowej, gdzie więcej osób mówi po rosyjsku niż po angielsku. 

Co więcej, umiejętność odczytywania nazw i komunikatów zapisanych cyrylicą zdecydowanie poprawi Twój komfort i bezpieczeństwo podróżowania po dawnych terenach ZSRR i Bałkanach.

Język rosyjski wykazuje wiele cech wspólnych z językiem polskim, dzięki temu nauka rosyjskiego nie powinna przysporzyć Ci większego problemu.

bottom of page