✎  Cambridge English Penfriends ✎ 

Miło nam poinformować, że  Nasza szkoła przystąpiła do światowego programu Cambridge English Penfriends. Program ten zaprasza nas  do wyboru "bratnich" szkół z dowolnego miejsca na świecie i indywidualnej korespondencji z ich uczniami. Uczestnicy programu będą on-line wymieniać się samodzielnie wykonanymi kartami. Głównym założeniem programu jest nawiązanie międzynarodowych przyjaźni z rówieśnikami z całego świata. Osoby chętne do udziału w projekcie proszone są o zgłaszanie się do swoich lektorów. Czeka na Was dużo atrakcji i piękne certyfikaty udziału w programie, a także (co najważniejsze) międzynarodowe przyjaźnie na całe życie...


Nawiązaliśmy współpracę ze szkołą z Hiszpanii i lada chwila wymienimy się kartkami. Uchylamy rąbka tajemnicy i pokazujemy prace stworzone przez naszych słuchaczy. Starsze grupy właśnie rozpoczynają pracę nad prezentacją o naszym mieście, którą prześlemy zaprzyjaźnionej szkole.

 

Jeśli któryś z naszych słuchaczy chce przystąpić do programu, nic straconego, wystarczy zgłosić chęć uczestnictwa u swojego lektora.

 

 

 

 

 

 

Ad Astra|Szkoła Języków Obcych

 

 

Wołomin, Sasina 1B

Tel: (22) 787 34 51

       504 66 13 19

 e-mail: adastra7@wp.pl

 

Nasielsk, Warszawska 2

Tel: 608 422 782

       509 39 08 02

 

Polub i śledź nas na Facebook'u!

 

  • Facebook Classic

© 2015 by Ad Astra. Created with Wix.com