Galeria zdjęć i filmów

Aktualne zdjęcia z zajęć i wydarzeń w naszej szkole mogą Państwo zobaczyć na fanpage'u szkoły na facebook'u. Zachęcamy do polubienia i śledzenia postów na bieżąco.
☠ Halloween Party 2017 ☠
Była historia Halloween 😱, wspólne śpiewanie 🎤, drążenie dyń i papryk 🎃, apple bobbing 🍎, kuchnia czarownicy 🍲, nawiedzony dom 👻, kręgle 🎳, a przede wszystkim świetna zabawa! :-)
☺ Zdjęcia z zajęć ☺
 
 
Zapraszamy do "podejrzenia" zajęć prowadzonych w naszej szkole. Zobaczcie tę pomysłowość i pasję naszych lektorów oraz zaangażowanie słuchaczy. 
Miesiąc Języków Obcych
 
Marzec 2016 stanął w naszej szkole pod znakiem kultury krajów obcojęzycznych. Poznawaliśmy ich zwyczaje poprzez tradycje, muzykę, film, a nawet tradycyjne potrawy :-)
★♫★ ROOOAAAR!!! ★♫★

 

Mamy ogromną przyjemność przedstawić Państwu efekt kreatywnej pracy naszych słuchaczy. 

 

Jesteśmy bardzo dumni!

Enjoy! :-)

❀ Easter ❀
Idąc z duchem czasu i postępem technologii unowocześniliśmy tradycyjne Easter Egg Hunt - wskazówkami podczas poszukiwań były kody QR. Zawierały kolejne informacje pomocne w odnalezieniu słodkich czekoladowych jajeczek. Super alternatywa dla starszych słuchaczy, zafascynowanych nowymi technologiami. PS. Przy okazji i my mieliśmy ubaw! :-)
 
Młodsi słuchacze z okazji świąt mieli okazję stworzyć własne ozdoby Wielkanocne - pomalować gipsowe zajączki i dołączyć do nich życzenia. Efekty ich pracy możecie zobaczyć w albumie ;-)
✌ Pajama Party! ✌
W nocy z 19 na 20 lutego słuchacze z naszej szkoły wraz ze swoimi przyjaciółmi wzięli udział w imprezie z nocowaniem w naszej szkole. Zaczęliśmy od integracji, następnie przeszliśmy do wprowadzenia słownictwa związanego z piżamową imprezą oraz przetestowania wiedzy uczestników w formie zabawy. Zanim dotarła pizza zdążyliśmy pobawić się w kącikach zainteresowań. Do wyboru był salon piękności, karaoke, gry na konsoli... Ostatnim punktem programu była projekcja filmu i popcorn. Następnie wszyscy grzecznie poszli spać ;-) Sobotę rozpoczęliśmy od ćwiczeń, potem śniadanie i ciepłe kakao. Dzieci spakowały swoje śpiwory i z szerokimi uśmiechami zostały odebrane przez rodziców :-) Dziękujemy wszystkim uczestnikom za super zabawę!
♣ St. Patrick's Day ♣
 
A tak świętowaliśmy dzień Św. Patryka. Królował kolor zielony - nie tylko w ubiorze ale i w... kuchni ;-) Było pysznie!
Bezpłatne Warsztaty Językowe
2nd Edition
 
Już po raz drugi w trakcie naszych warsztatów dzieci miały okazję poznać naszą szkołę, zobaczyć jak się uczymy i przy okazji świetnie bawimy :-) Rodzice również mieli możliwość zobaczyć czego nauczyły się ich pociechy. Dziękujemy wszystkim serdecznie za udział i do zobaczenia! :-)
Bezpłatne Warsztaty Językowe
Ist Edition
 
Bezpłatne warsztaty językowe zorganizowane przez naszą szkołę w czasie trwania ferii zimowych 2015r.
Halloween 2014


Relacja z Halloween Party w naszej szkole. Było opowiadanie historii, wspólne tańce, apple bobbing, zawijanie mumii, drążenie dyń i mnóstwo innych atrakcji.

Starsze grupy upiekły przerażająco pyszne Halloween'owe babeczki :-)

Angielska herbatka u Królowej


Uczennice z naszej szkoły spotkały się na angielskiej herbatce, na którą zaprosiły swoje koleżanki. Dziewczynki ubrały się jak na księżniczki przystało - w piękne sukienki oraz kapelusze. Oprócz tradycyjnej herbaty z mlekiem, dziewczynki miały okazję skosztować własnoręcznie upieczonych babeczek oraz pobawić się z językiem angielskim. Przesympatyczne spotkanie uświetniła obecność prawdziwej Jej Wysokiej Mości (choć tylko w wersji cyfrowej ;-))

Ad Astra|Szkoła Języków Obcych

 

 

Wołomin, Sasina 1B

Tel: (22) 787 34 51

       504 66 13 19

 e-mail: adastra7@wp.pl

 

Nasielsk, Warszawska 2

Tel: 608 422 782

       509 39 08 02

 

Polub i śledź nas na Facebook'u!

 

  • Facebook Classic

© 2015 by Ad Astra. Created with Wix.com